Richard  Macháč                                                                Stěhování  -  Vyklízení  -  Doprava

Stěhování - Vyklízení - Doprava   Richard Macháč je česká firma, která vznikla v roce 1996. Od té doby jsme odstěhovali stovky domácností a firem a získali spoustu spokojených zákazníků a partnerů. 

Nabízíme Vám kompletní stěhovací a vyklízecí služby po celé ČR. Více jak 21 let na trhu. Spolehlivá česká firma. Pojištění proti vzniklé škodě. Bezplatná prohlídka a kalkulace ceny. Zapůjčení krabic a kilometry po Praze zdarma. Montáže a demontáže nábytku.

Stěhování firem

Rychlé stěhování firem a kanceláří v Praze a okolí.Přestěhujeme vaši firmu, včetně veškeré kancelářské techniky a dalšího vybavení.

Stěhování bytů

Kvalitní a spolehlivé stěhování bytů a domů v Praze a okolí. Odstěhujeme kompletně váš byt či dům. Zařídíme vše potřebné.

Stěhování břemen

Bezpečné stěhování těžkých břemen. Zajistíme stěhování strojů, trezorů, klavírů, pianin. Pro stěhování nadměrných břemen používáme profesionální techniku.

Obalové materiály

Ke každému stěhování vám zapůjčíme vhodné obalové materiály: různé druhy ochranných a balicích fólií, stěhovacích krabic a přepravek.

Stěhovací služby

Stěhování bytů a domů - Stěhujeme kompletní domácnost, domy, vily, chaty, chalupy na velikosti nezáleží.

Stěhování kanceláří a firem - Odstěhujeme vaši firmu, a to nejen kanceláře, ale také sklady, dílny a různé druhy provozoven.

Stěhování obchodů a skladů - Měníte provozovnu či jste získali nové skladovací prostory? Přestěhujeme obchody, krámy i sklady.

Stěhování těžkých břemen - Přestěhujeme piana, trezory, kopírovací stroje, soustruhy a další nadměrná břemena.

Odborné stěhování - Stěhujeme i starožitnosti, umělecká díla, knihovny a archívy.

Stěhování Praha - Stěhujeme po Praze, okolí a celé České republice.

Stěhování škol, školek a dalších školských zařízení - Poradíme si i s tak specifickým stěhováním, jako jsou školy a školky.

Stěhování vlastními silami - Pokud si chcete vše přestěhovat sami a nemáte k dispozici nákladní vozidlo, pronajmeme vám stěhovací vůz i s řidičem.

Další služby spojené se stěhováním - Balicí servis a obalové materiály pro stěhování, demontáž a následná montáž stěhovaného nábytku, vyklizení prostor, jako jsou půdy, sklepy, atd. Likvidace starého či nepotřebného nábytku.

  machacrichard@seznam.cz     www.stehovanimachac.cz

    +420 602 253 777